На 20.05.2026 г. четирите 6. класа оставиха своя зелен отпечатък в двора на училището.
С много усмивки, желание и грижа учениците засадиха американски червен дъб – символ на сила, растеж и бъдеще.
Вярваме, че както дръвчето ще расте и крепне с времето, така ще растат и мечтите, знанията и добрите дела на нашите ученици.
Благодарим на всички, които се включиха в тази прекрасна инициатива. ❤️
Защото когато децата се учат да пазят природата, те се учат да пазят и бъдещето.


