Национален математически турнир „Иван Салабашев“ - ПЪРВО МЯСТО златен медал, макс. брой точки - Рая Калоянова Костова ІБ клас с ръководител Искра Арабаджиева

Държавното индивидуално училищно първенство по класически шахмат, гр. Добрич от 1 до 6 май 2019 година - Шампионка при момичетата до 11г, придобива правото да участва на Европейското индивидуално училищно първенство, което ще се проведе в Мамая, Румъния от 31.05 до 09.06.19г - Нора Пламенова Рашева ІVА клас с ръководител Христинка Илиева

 

Национален конкурс за детска рисунка на тема „Освобождение“, Плевен 2019 - ПЪРВО МЯСТО - Цветан Цветанов Димитров с ръководител Димитър Димитров

Национална олимпиада по география - ВТОРО МЯСТО - Виктор Руменов Христов VІІБ клас  с ръководител Емилия Цонева

Национална олимпиада по история - ПЕТО МЯСТО - Виктор Руменов Христов VІІБ клас  с ръководител Тихомир Петков

ХХХV-та Национална олимпиада по Техническо чертане-национален кръг - Александър Велизаров Цончев VIIБклас и Мария Генадиева Йорданова VIIВклас с ръководител Мариана Върбанова

Национална олимпиада по гражданско образование - Даная Деянова Богданова и Зорница Светославова  Иванова VВ клас с ръководител Таня Илиева 

Литературен конкурс на Националния фестивал на детската книга, гр. Сливен - ВТОРО МЯСТО - Йоана Асенова Хиновска III В клас с ръководител Анелия Илиева

Олимпиада по пътна безопасност „Стани безопасен на пътя с Aй енд Джи Брокерс“ за VII клас с ръководител Вилизар Неделчев

 

Учители и ученици наградени по повод 24 май

 

Отличия за ученици в конкурса „Моята представа за Европа“

 

Отличени ученици в състезания организирани от СМБ - Плевен

 

Валентин  Филипов, 10г., ІV б клас

Първо място (единствено, с максимален резултат) - ІV клас, областно класиране – Плевен XXVІ Национален математически турнир "Черноризец Храбър" - 01 ноември 2017г. Турнирът е в календара на СМБ.
Международен турнир "Математика без граници". В зимния кръг участваха 2 945 третокласници, а в пролетния - 2 369 от 21 страни (Австралия, Азербайджан, Афганистан, България, Венецуела, Виетнам, Иран, Казахстан, Киргизстан, Македония, Малта, Мексико, Нигерия, Румъния, Русия, Словения, Туркменистан, Турция, Узбекистан, Швейцария, Филипините).
Първо място - ІV клас, регионално класиране – Плевен, XXV Национално Коледно математическо състезание - 9 декември 2017г. Състезанието е в календара на МОН и СМБ.
 

Моника  Цветанова -  Іа клас
Коледно математическо състезание – ІІІ място

 

 

Полина  Асенова -  Іа клас
Коледно математическо състезание – ІІІ място

Мартин Шарма  - ІІа клас
Коледно математическо състезание – ІІ място

 

Мартин Тодоров – ІVв клас
Математическо състезание „Стоян Заимов” – ІІ място
Коледно математическо състезание – ІІ място

 

Стефан Иванов Станев – ІVг. клас
Математическо състезание „Стоян Заимов” – ІІ място
Коледно математическо състезание – ІІ място

Лора Пламенова Краева - ученика от II а в ОУ "Валери Петров" и състезателка на спортен клуб "Елеганс" - гр. Плевен
1 място ( отборно ) в IV Държавна Гимнастика за 2017 г. в град София
1 място ( отборно ) на турнир по художествена гимнастика "Зимни принцеси" в град Велико Търново

Search